Študentske skupine

Tukaj najdeš večino študentskih skupin, ki se redno srečujejo v Ljubljani. Skupine so razporejene po dnevih.

PONEDELJEK

Pot

016-send-1

Tomaž Kodrič

tomaz.kodric@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 41 415 995

047-location

Kraj

Gornji Trg 18, Ljubljana Sveti Jakob

time

Čas

Vsak ponedeljek ob 20.00.

FRAMA – Frančiškova mladina

016-send-1

Klara Novak

klara.novak@gmail.com

047-location

Kraj

Mekinčeva 3, Ljubljana Štepanja vas

time

Čas

Vsak ponedeljek ob 20.00.

APZ SVETE CECILIJE

016-send-1

p. Vid Lisjak, OFM

apzsvcecilija@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 40 500 801

047-location

Kraj

Frančiškani, Tromostovje, Ljubljana

time

Čas

Vsak ponedeljek ob 20.00.

RAZLOČEVALCI

016-send-1

p. Damjan Ristić

Skupina za fante v iskanju poklicanosti.
damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsak ponedeljek.

TOREK

ŽUPNIJA LJUBLJANA KODELJEVO

016-send-1

Janez Vodičar

janez.vodicar@guest.arnes.si

050-phone

Telefon

+386 1 521 11 23

047-location

Kraj

Ob Ljubljanici 34, Ljubljana Kodeljevo

time

Čas

Vsak torek ob 20.00.

ŽUPNIJA LJUBLJANA VIČ

016-send-1

p. Andrej Pollak, OFM

andrej.pollak@ofm.si

047-location

Kraj

Tržaška 85, Ljubljana Vič

time

Čas

Vsak torek ob 20.00.

ŠTUDENTSKO MLADINSKA SKUPINA

016-send-1

Feliu Torra

feliu.torra@gmail.com

047-location

Kraj

Kolezijska 1, Ljubljana Trnovo

time

Čas

Vsak torek ob 19.45.

ŽUPNIJA LJUBLJANA SOSTRO

016-send-1

Župnija Ljubljana Sostro

zupnija.sostro@gmail.com

047-location

Kraj

Sostrska cesta 1, Ljubljana Sostro

time

Čas

Vsak torek ob 20.00.

ŠTUDENTSKA SKUPINA FRAMA

016-send-1

s. Metka Kos in p. Ambrož Muhič, OFM

metka.kos@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 31 235 488

047-location

Kraj

Černetova ul. 20, Ljubljana Šiška

time

Čas

Vsak torek ob 20.15.

BODOČI PEDAGOGI

016-send-1

p. Silvo Šinkovec, DJ

silvo.sinkovec@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 41 785 111

047-location

Kraj

Gornji trg 18, Ljubljana

time

Čas

Vsak 1. in 3. torek ob 19.15.

SREČANJA Z BOGOM

016-send-1

Klemen Balažic

Kateheze za študente in mlade v poklicih.
kbalazic@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 31 468 974

047-location

Kraj

Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik

time

Čas

Vsak torek ob 19.30 v gradu.

MOŠKA SKUPINA
(za študente in mlajše moške)

016-send-1

p. Damjan Ristić

damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsak torek ob 17.00 v Cukaletovi dvorani.

VEČERNA AKADEMIJA

016-send-1

p. Damjan Ristić in p. Marko Pavlič

damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsak torek ob 20.00 v Arrupejevi dvorani.

SREDA

ŠTUDENTSKA SKUPINA NA TROMOSTOVJU

016-send-1

Roman Globokar

roman.globokar@unipas.si

047-location

Kraj

Prešernov trg 4, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 17.30.

PEVSKI ZBOR MPP
(Mladost, pesem, prijateljstvo)

016-send-1

br. Mario Zrakić

047-location

Kraj

Prešernov trg 4

time

Čas

Vsako sredo ob 18.00.

MLADINSKI PEVSKI ZBOR
(župnija Koseze)

016-send-1

Tevž Globokar

zupnija.lj-koseze@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 1 517 10 64

047-location

Kraj

Podutiška cesta 20, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 19.00.

EML – international choir
(mednarodni zbor)

016-send-1

p. Damjan Ristić

damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 19.00 v Ksaverjevi dvorani.

BIBLE BREW
(biblična skupina v angleščini)

016-send-1

p. Damjan Ristić

damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 20.30 v Ksaverjevi dvorani.

ŠTUDENTSKI VEROUK

016-send-1

p. Christian Gostečnik, OFM

christian.gostecnik@guest.arnes.si

050-phone

Telefon

+386 1 242 93 00

047-location

Kraj

Prešernov trg 4, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 20.00.

APZ ALOJZIJ MAV

016-send-1

Klara Koradin

apzmav@yahoo.com

050-phone

Telefon

+386 41 296 945

047-location

Kraj

Gornji trg 18, Ljubljana Sv. Jakob

time

Čas

Vsako sredo ob 19.00.

ČETRTEK

ŽUPNIJA LJUBLJANA RAKOVNIK

016-send-1

Rok Kastelic

rok.kastelic@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 41 296 945

047-location

Kraj

Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik

time

Čas

Vsak četrtek ob 19.30 v SMC.

VEČERI SKG
(sodobne krščanske glasbe)

016-send-1

Blažka Merkac

blazka.merkac@sdb.si

047-location

Kraj

Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik

time

Čas

Vsak 2. četrtek v mesecu ob 19.30.

DRUŽABNI VEČERI ZA MLADE

016-send-1

Boštjan Jamnik

bostjan.jamnik@sdb.si

050-phone

Telefon

+386 31 486 554

047-location

Kraj

Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik

time

Čas

Vsak 4. četrtek v mesecu ob 19.30 v prostorih SMP.

ZORENJE

016-send-1

p. Vital Vider, DJ

vital.vider@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 41 671 762

047-location

Kraj

Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsak četrtek ob 20.00.

ABRAM

016-send-1

Gašper Hren

abram.on@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 40 667 946

047-location

Kraj

Hčere Marije pomočnice, Gornji trg 21, Ljubljana

time

Čas

Vsak četrtek ob 18.00.

MLADINSKI PEVSKI ZBOR TRNOVO

016-send-1

Maja Ceglar

maja.ceglar@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 41 962 217

047-location

Kraj

Kolezijska 1, Ljubljana Trnovo

time

Čas

Vsak četrtek ob 20.00.

PETEK

FRAMA ŽUPNIJA LJUBLJANA

016-send-1

Sostro Klemen Levičnik

klemen.levicnik@gmail.com

time

Čas

Vsak 2. petek v mesecu ob 18.00.

ŽUPNIJA LJUBLJANA KOSEZE
(mladinsko študentska skupina)

016-send-1

Igor Dolinšek

igor.dolinsek@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 1 517 70 64

047-location

Kraj

Podutiška 20, Ljubljana Koseze

time

Čas

Vsak petek ob 19.30.

PETKOVI VEČERI ZA MLADE
(župnija Ljubljana sv. Križ)

016-send-1

kaplan Peter Možina

zupnija.lj-zale@rkc.si

050-phone

Telefon

+386 1 437 22 03

047-location

Kraj

Na Žalah 2, Ljubljana

time

Čas

Vsak petek ob 19.00.

SEJALCI
(za mlade v poklicih)

016-send-1

Vianeja Pesjak

vianeja.pesjak@gmail.com

047-location

Kraj

UNIPAS, Poljanska 4, Ljubljana

time

Čas

Vsak 2. petek v mesecu ob 20.00.

PO DOGOVORU

SKALA

016-send-1

Rudi Tisel

oe.skala@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 41 798 557

047-location

Kraj

Ob Ljubljanici 36, Ljubljana Kodeljevo

time

Čas

Ob ponedeljkih ob 18.00, štirikrat na leto.

DRUŠTVO MLADINSKI CEH

016-send-1

Matjaž Knez

ceh@mladinski-ceh.si

050-phone

Telefon

+386 31 313 031

047-location

Kraj

Rakovniška ulica 6, Ljubljana

time

Čas

Po dogovoru.

DNEVNI CENTER ZA BREZDOMCE
(Vincencijeve zveze dobrote)

016-send-1

Simona Stegne

simona.stegne@drustvo-vzd.si

050-phone

Telefon

+386 40 753 425

047-location

Kraj

Plečnikov podhod 1, Ljubljana

035-website

Spletna stran

www.brezdomec.si

ČLOVEK ZA DRUGE

016-send-1

Kristina Lepen

clovekzadruge@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 1 43 83 987

047-location

Kraj

Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Po dogovoru.

SVETE MAŠE

JUTRANJA MAŠA za študente

016-send-1

Roman Globokar

roman.globokar@unipas.si

050-phone

Telefon

+386 31 257 802

047-location

Kraj

Poljanska 4, Ljubljana

time

Čas

Vsak ponedeljek, torek in petek ob 7.00 v kapeli Teološke fakultete.

MAŠA za študente

016-send-1

p. Christian Gostečnik

christian.gostecnik@guest.arnes.si

050-phone

Telefon

+386 1 242 93 00

047-location

Kraj

Prešernov trg 4, Ljubljana

time

Čas

Vsako sredo ob 19.00.

MAŠA za študente

016-send-1

Matjaž Celarc

matjaz.celarc@teof.uni-lj.si

047-location

Kraj

Poljanska 4, Ljubljana

time

Čas

Vsak četrtek ob 11.55 v kapeli Teološke fakultete.

USKOVNIŠKA MAŠA

016-send-1

Boštjan Jamnik

bostjan.jamnik@sdb.si

050-phone

Telefon

+386 31 486 554

047-location

Kraj

Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik

time

Čas

Vsak 3. četrtek v mesecu ob 19.30 v gradu.

MAŠA
(english)

016-send-1

p. Damjan Ristić

damjan.ristic@gmail.com

047-location

Kraj

Sveti Jožef, Ul. Janeza Pavla II. 13, Ljubljana

time

Čas

Vsako nedeljo ob 10.00 v Marijini kapeli.

MAŠA
(spanish)

016-send-1

Rafael Arias

damjan.ristic@gmail.com

050-phone

Telefon

+386 1 256 31 35

047-location

Kraj

Gornji trg 18, Ljubljana Sv. Jakob

time

Čas

Vsako 3. nedeljo v mesecu ob 11.30.