SKUPINE za študente 2018-2019

V nadaljevanju so zbrane različne skupine, ki so namenjene študentom. Razporejene so po dnevih, ko imajo redna srečanja.

 

PONEDELJEK

POT
Tomaž Kodrič / tomaz.kodric@rkc.si / 041 415 995
Gornji trg 18, Ljubljana Sv. Jakob
ponedeljek 20.00

SKALA
Rudi Tisel / oe.skala@gmail.com / 041 798 557
Ob Ljubljanici 36, Ljubljana Kodeljevo
ob ponedeljkih ob 18.00 4 x letno

FRAMA – Frančiškova mladina
Klara Novak / klara.novak@gmail.com
Mekinčeva 3, Ljubljana Štepanja vas
ponedeljek 20.00

APZ SVETE CECILIJE
p. Vid Lisjak, OFM / apzsvcecilija@gmail.com / 040 500 801
Frančiškani, Tromostovje, Ljubljana
ponedeljek 20.00

RAZLOČEVALCI (za fante v iskanju poklicanosti)
p. Damjan Ristić / damjan.ristic@gmail.com
Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
ponedeljek

 

TOREK

ŽUPNIJA LJUBLJANA VIČ
p. Andrej Pollak, OFM / andrej.pollak@ofm.si /
Tržaška 85, Ljubljana Vič
torek 20.00

ŽUPNIJA LJUBLJANA KODELJEVO
Janez Vodičar / janez.vodicar@guest.arnes.si / 01 521 11 23
Ob Ljubljanici 34, Ljubljana Kodeljevo
torek 20.00

ŽUPNIJA LJUBLJANA TRNOVO
Študentsko mladinska skupina
Feliu Torra / feliu.torra@gmail.com
Kolezijska 1, Ljubljana Trnovo
Torek 19.45

ŽUPNIJA LJUBLJANA SOSTRO
zupnija.sostro@gmail.com
Sostrska c. 1, Ljubljana Sostro
torek 20.00

ŠTUDENTSKA SKUPINA FRAMA, Ljubljana Šiška
s. Metka Kos in p. Ambrož Muhič, OFM / metka.kos@rkc.si / 031 235 488
Černetova ul. 20, Ljubljana Šiška
torek 20.15

BODOČI PEDAGOGI
p. Silvo Šinkovec, DJ / silvo.sinkovec@rkc.si / 041 785 111
Gornji trg 18, Ljubljana
1. in 3. torek 19.15

SREČANJA Z BOGOM (kateheze za študente in mlade v poklicih)
Klemen Balažic / kbalazic@gmail.com / 031 468 974
Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik
torek 19.30 v gradu

MOŠKA SKUPINA (za študente in mlajše moške)
p. Damjan Ristić / damjan.ristic@gmail.com
Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
torek ob 17.00 v Cukaletovi dvorani

VEČERNA AKADEMIJA
p. Damjan Ristić in p. Marko Pavlič / damjan.ristic@gmail.com
Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
3. torek ob 20.00 v Arrupejevi dvorani

 

SREDA

ŠTUDENTSKA SKUPINA NA TROMOSTOVJU
Roman Globokar / roman.globokar@unipas.si /
Prešernov trg 4, Ljubljana
sreda 17.30

PEVSKI ZBOR MPP (Mladost, pesem, prijateljstvo)
br. Mario Zrakić
Prešernov trg 4, Ljubljana
sreda 18.00

MLADINSKI PEVSKI ZBOR ŽUPNIJA LJUBLJANA KOSEZE
Tevž Globokar / zupnija.lj-koseze@rkc.si / 01 517 10 64
Podutiška cesta 20, Ljubljana
sreda 19.00

EML – international choir / mednarodni zbor
p. Damjan Ristić / damjan.ristic@gmail.com
Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
sreda ob 19.00 v Ksaverjevi dvorani

BIBLE BREW – biblična skupina v angleščini
p. Damjan Ristić / damjan.ristic@gmail.com
Sv. Jožef, Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
sreda ob 20.30 v Ksaverjevi dvorani

ŠTUDENTSKI VEROUK
p. Christian Gostečnik OFM / christian.gostecnik@guest.arnes.si / 01 242 93 00
Prešernov trg 4, Ljubljana
sreda 20.00

MLADINSKI PEVSKI ZBOR ŽUPNIJA LJUBLJANA VIČ
Roman Pušnjak, Marjan Bunič

APZ ALOJZIJ MAV
Klara Koradin / apzmav@yahoo.com / 041 296 945
Gornji trg 18, Ljubljana Sv. Jakob
sreda 19.00

 

ČETRTEK

ŽUPNIJA LJUBLJANA RAKOVNIK
Rok Kastelic / rok.kastelic@gmail.com / 041 296 945
Rakovniška 6, 1000 Ljubljana Rakovnik
četrtek ob 19.30 v SMC

VEČERI SKG (sodobne krščanske glasbe)
Blažka Merkac / blazka.merkac@sdb.si
Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik
2. četrtek ob 19.30

DRUŽABNI VEČERI ZA MLADE
Boštjan Jamnik / bostjan.jamnik@sdb.si / 031 486 554
Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik
4. četrtek ob 19.30 v prostorih SMP

ZORENJE
p. Vital Vider, DJ / vital.vider@rkc.si / 041 671 762
Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
četrtek 20.00

ABRAM
Gašper Hren / abram.on@gmail.com / 040 667 946
Hčere Marije pomočnice, Gornji trg 21, Ljubljana
četrtek 18.00

MLADINSKI PEVSKI ZBOR TRNOVO
Maja Ceglar / maja.ceglar@gmail.com / 041/ 962 217
Kolezijska 1, Ljubljana – Trnovo
četrtek 20.00

 

PETEK

FRAMA ŽUPNIJA LJUBLJANA Sostro
Klemen Levičnik / klemen.levicnik@gmail.com /
2. petek 18.00

ŽUPNIJA LJUBLJANA KOSEZE
Študentsko mladinska skupina
Igor Dolinšek / igor.dolinsek@rkc.si / 01 517 70 64
Podutiška 20, Ljubljana Koseze
petek 19.30

ŽUPNIJA LJUBLJANA SV. KRIŽ
Petkovi večeri za mlade – PVM (sv. maša – druženje – tema večera)
Kaplan Peter Možina / zupnija.lj-zale@rkc.si / 01/437-22-03
Na Žalah 2, Ljubljana
petek ob 19.00

SEJALCI (za mlade v poklicih)
Kontaktna oseba: Vianeja Pesjak / vianeja.pesjak@gmail.com
UNIPAS, Poljanska 4, Ljubljana
vsak drugi petek ob 20.00

 

PO DOGOVORU ALI URNIKU

DRUŠTVO MLADINSKI CEH
Matjaž Knez / ceh@mladinski-ceh.si / 031 313 031
Rakovniška ulica 6, Ljubljana
po dogovoru

DNEVNI CENTER ZA BREZDOMCE
Društvo prostovoljcev Vincencijeve zveze dobrote
Dnevni center za brezdomce, Plečnikov podhod 1, Ljubljana
Kontakt: Simona Stegne / simona.stegne@drustvo-vzd.si / 040 753 425
internetna stran: www.brezdomec.si

ČLOVEK ZA DRUGE
Kristina Lepen / clovekzadruge@gmail.com / 01 43 83 987
Ulica Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
po dogovoru

 

SVETE MAŠE

MAŠA za študente
p. Christian Gostečnik / christian.gostecnik@guest.arnes.si / 01 242 93 00
Prešernov trg 4, Ljubljana
sreda 19.00

JUTRANJA MAŠA za študente
Roman Globokar / roman.globokar@unipas.si / 031 257 802
Poljanska 4, Ljubljana
ponedeljek, torek in petek ob 7.00 v kapeli Teološke fakultete

MAŠA za študente
Matjaž Celarc / matjaz.celarc@teof.uni-lj.si
Poljanska 4, Ljubljana
četrtek ob 11.55 v kapeli Teološke fakultete

Uskovniška maša
Boštjan Jamnik / bostjan.jamnik@sdb.si / 031 486 554
Rakovniška 6, Ljubljana Rakovnik
3. četrtek 19.30 v gradu

MAŠA v angleškem jeziku
p. Damjan Ristić / damjan.ristic@gmail.com
Sveti Jožef, Ul. Janeza Pavla II. 13, Ljubljana
nedelja 10.00 v Marijini kapeli

MAŠA v španskem jeziku
Rafael Arias / 01 256 3135
Gornji trg 18, Ljubljana – sv. Jakob
3. nedelja 11.30